kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Jak przeżyć lato w biurze?
2007/8/6 21:50:00

Lato w pełni, a tysiące Polaków większość czasu o tej porze roku spędza w biurze. Jak przetrzymać upały, jak nie ulec wakacyjnemu rozleniwieniu i jak zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie?

Lato to pora roku, w której wszelkie biurowe niedogodności podwójnie dają się nam we znaki. W takich chwilach większość z nas marzy, by biuro, w którym przebywamy miało wyższy standard.

„Dobrze zaprojektowane, nowoczesne biuro to miejsce, w którym nawet największe upały nie są straszne” – mówi Krzysztof Witkowski, inwestor FORUM 76, biura klasy A powstającego w Łodzi.

Mimo, że biura wysokiej klasy stają się coraz bardziej modne i popularne, większość Polaków pracuje w znacznie gorszych warunkach. Co zrobić, jeśli twoje biuro nie przypomina luksusowej rezydencji i upał porządnie daje się w nim we znaki?

W upalne dni organizm chłodzi się zwiększając parowanie. Dlatego niezwykle ważne jest, by na bieżąco uzupełniać płyny. Pij dużo wody, najlepiej mineralnej, która pomoże ci uzupełnić brakujące mikroelementy. Unikaj słodkich napojów, zwłaszcza gazowanych – dają złudny i krótkotrwały efekt orzeźwienia. Jeśli w biurze panuje więcej niż 28 stopni, pracodawca powinien zapewnić ci napoje w ilości zaspokajającej twoje potrzeby.

Strony: [1] [2] następna »

()
Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: biuro, gorąco, lato, napoje, upał, wentylator


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »