kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

10 najlepszych Bizneswoman Roku
2009/11/5 14:50:00

Zakończył się pierwszy etap konkursu organizowanego przez Radio PIN i BRE Bank zatytułowanego Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku 2008. Znamy już nazwiska dziesięciu finalistek.

Do konkursu zgłosiło się kilkadziesiąt kobiet sukcesu, właścicielek firm, dyrektorek zarządzających oraz pań pełniących kluczowe role w przedsiębiorstwach. W pierwszym etapie, partner programu - firma Dun&Bradstreet - dokonała weryfikacji zgłoszeń pod kątem wskaźników finansowych i wybrała dziesięć finalistek. Znalazły się wśród nich zarówno właścicielki firm, jak i panie zarządzające przedsiębiorstwami:
•Agnieszka Bliżanowska - Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm
•Anna Garwolińska - Glaubicz Garwolińska Consultants
•Beata Misztal Dethloff - Dental Excellence
•Ewa Bałdyga Martis CONSULTING Sp. z o.o.
•Iwona Wencel - HR Business Pertners
•Katarzyna Bryczkowska - Kiraga Centrum Projektów Rozwojowo-Edukacyjnych-IQ145
•Katarzyna Pawlikowska - GARDEN OF WORDS
•Lidia Mikołajczyk-Gmur - VELUX Polska
•Patrycja Popławska - CLARENA Polska
•Zofia Podhorodecka - Auxilium

Bizneswoman roku 2008 zostanie wyłoniona w głosowaniu jury, w skład którego wejdą: dr Irena Eris, Ewa Zimny, Grażyna Piotrowska Oliwa, Halina Kustosz, Adam Szejnfeld, Mirosław Błaszczyk, Ludwik Sobolewski, Przemysław Gdański i Dariusz Grzywaczewski.

Nagroda publiczności przyznana będzie na podstawie głosowania internautów, które potrwa do 13 listopada br. 24 listopada, na uroczystej gali, poznamy imię i nazwisko laureatki.

Konkurs Sukces Pisany Szminką - Bizneswoman Roku 2008 organizowany jest przez Radio PiN i BRE Bank. Jego celem jest wyróżnianie przedsiębiorczych i kreatywnych jednostek, promocję przedsiębiorczości kobiet, ukazywanie kobiecych autorytetów oraz jednostek wspierających rozwój przedsiębiorczości kobiet w Polsce.

Kandydatki oceniane będą na podstawie osiągnięć (wprowadzonych z sukcesem projektów, innowacyjnych rozwiązań, wykorzystanych szans rynkowych i wyników finansowych, gdzie głównie brany pod uwagę będzie procentowy wzrost obrotów). Wprowadzone kryteria weryfikować będą między innymi: stopień przedsiębiorczości, kreatywności, innowacyjności oraz społecznego zaangażowania reprezentowanych podmiotów.

Głosować na wybraną finalistkę można na stronie .


()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: bizneswoman, działalność gospodarcza, przedsiębiorcze kobiety


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»