kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

10 najlepszych Bizneswoman Roku
2009/11/5 14:50:00

Zakończył się pierwszy etap konkursu organizowanego przez Radio PIN i BRE Bank zatytułowanego Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku 2008. Znamy już nazwiska dziesięciu finalistek.

Do konkursu zgłosiło się kilkadziesiąt kobiet sukcesu, właścicielek firm, dyrektorek zarządzających oraz pań pełniących kluczowe role w przedsiębiorstwach. W pierwszym etapie, partner programu - firma Dun&Bradstreet - dokonała weryfikacji zgłoszeń pod kątem wskaźników finansowych i wybrała dziesięć finalistek. Znalazły się wśród nich zarówno właścicielki firm, jak i panie zarządzające przedsiębiorstwami:
•Agnieszka Bliżanowska - Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm
•Anna Garwolińska - Glaubicz Garwolińska Consultants
•Beata Misztal Dethloff - Dental Excellence
•Ewa Bałdyga Martis CONSULTING Sp. z o.o.
•Iwona Wencel - HR Business Pertners
•Katarzyna Bryczkowska - Kiraga Centrum Projektów Rozwojowo-Edukacyjnych-IQ145
•Katarzyna Pawlikowska - GARDEN OF WORDS
•Lidia Mikołajczyk-Gmur - VELUX Polska
•Patrycja Popławska - CLARENA Polska
•Zofia Podhorodecka - Auxilium

Bizneswoman roku 2008 zostanie wyłoniona w głosowaniu jury, w skład którego wejdą: dr Irena Eris, Ewa Zimny, Grażyna Piotrowska Oliwa, Halina Kustosz, Adam Szejnfeld, Mirosław Błaszczyk, Ludwik Sobolewski, Przemysław Gdański i Dariusz Grzywaczewski.

Nagroda publiczności przyznana będzie na podstawie głosowania internautów, które potrwa do 13 listopada br. 24 listopada, na uroczystej gali, poznamy imię i nazwisko laureatki.

Konkurs Sukces Pisany Szminką - Bizneswoman Roku 2008 organizowany jest przez Radio PiN i BRE Bank. Jego celem jest wyróżnianie przedsiębiorczych i kreatywnych jednostek, promocję przedsiębiorczości kobiet, ukazywanie kobiecych autorytetów oraz jednostek wspierających rozwój przedsiębiorczości kobiet w Polsce.

Kandydatki oceniane będą na podstawie osiągnięć (wprowadzonych z sukcesem projektów, innowacyjnych rozwiązań, wykorzystanych szans rynkowych i wyników finansowych, gdzie głównie brany pod uwagę będzie procentowy wzrost obrotów). Wprowadzone kryteria weryfikować będą między innymi: stopień przedsiębiorczości, kreatywności, innowacyjności oraz społecznego zaangażowania reprezentowanych podmiotów.

Głosować na wybraną finalistkę można na stronie .


()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: bizneswoman, działalność gospodarcza, przedsiębiorcze kobiety


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »