kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   





 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?





 
 

Naga Partia Kobiet
2007/9/21 0:40:00

Założona przez Manuelę Gretkowską Partia Kobiet angażuje się w kampanię wyborczą. Od kilku dni można oglądać plakaty i spoty reklamowe z przedstawicielkami tej partii występującymi...nago. Zasłania je tylko plakat z logo organizacji i napis – „Wszystko dla przyszłości i nic do ukrycia”.

„Wszystko dla przyszłości - nie zajmujemy się tym, co było, nie szukamy haków, teczek, układów. To czego pragniemy to bezpiecznej i przewidywalnej przyszłości. Jesteśmy odważne, silne i niezależne. Nagie i prawdziwe. Jesteśmy niewinne, uczciwe - mamy czyste ręce, czyste serca i czyste intencje. Nie wstydzimy się naszej kobiecości. Ubrane czy nagie, nie jesteśmy tylko obiektem seksualnym. Mamy twarze, oczy, myśli i przekonania, których potrafimy bronić.

Popatrz na nas i zapytaj sam siebie czy nam wierzysz, czy możesz nam zaufać?” – reklamują się członkinie partii. Według sondaży TNS OBOP poparcie dla Partii Kobiet wzrosło z 3% do 4%. „Domagamy się m.in. płac na równi z mężczyznami, lepszej opieki medycznej dla kobiet w okresie ciąży i porodu, zaostrzenia kar za maltretowanie, gwałcenie i zmuszanie kobiet do prostytucji. Chcemy poprawić sytuację rodziny, a więc także mężczyzn.” – Manuela Grtekowska przedstawiła postulaty swojej organizacji wyborcom podczas konferencji prasowej.

fot. Partia Kobiet

Całość można znaleźć na stronie internetowej polskajestkobieta.pl. Partia chce, by w Polsce zakazano kampanii telewizyjnej i billboardowej. Alternatywą mógłby być internet.



()
Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Partia Kobiet, manuela gretkowska, polityka, wybory


 


 


 

Niezwykle aromatyczny, bogaty smakowo tort zadowoli zarówno miłośników klasycznych ciast jak i nie przepadających za słodkimi ciężkimi wypiekami.»