kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Naga Partia Kobiet
2007/9/21 0:40:00

Założona przez Manuelę Gretkowską Partia Kobiet angażuje się w kampanię wyborczą. Od kilku dni można oglądać plakaty i spoty reklamowe z przedstawicielkami tej partii występującymi...nago. Zasłania je tylko plakat z logo organizacji i napis – „Wszystko dla przyszłości i nic do ukrycia”.

„Wszystko dla przyszłości - nie zajmujemy się tym, co było, nie szukamy haków, teczek, układów. To czego pragniemy to bezpiecznej i przewidywalnej przyszłości. Jesteśmy odważne, silne i niezależne. Nagie i prawdziwe. Jesteśmy niewinne, uczciwe - mamy czyste ręce, czyste serca i czyste intencje. Nie wstydzimy się naszej kobiecości. Ubrane czy nagie, nie jesteśmy tylko obiektem seksualnym. Mamy twarze, oczy, myśli i przekonania, których potrafimy bronić.

Popatrz na nas i zapytaj sam siebie czy nam wierzysz, czy możesz nam zaufać?” – reklamują się członkinie partii. Według sondaży TNS OBOP poparcie dla Partii Kobiet wzrosło z 3% do 4%. „Domagamy się m.in. płac na równi z mężczyznami, lepszej opieki medycznej dla kobiet w okresie ciąży i porodu, zaostrzenia kar za maltretowanie, gwałcenie i zmuszanie kobiet do prostytucji. Chcemy poprawić sytuację rodziny, a więc także mężczyzn.” – Manuela Grtekowska przedstawiła postulaty swojej organizacji wyborcom podczas konferencji prasowej.

fot. Partia Kobiet

Całość można znaleźć na stronie internetowej polskajestkobieta.pl. Partia chce, by w Polsce zakazano kampanii telewizyjnej i billboardowej. Alternatywą mógłby być internet.()
Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Partia Kobiet, manuela gretkowska, polityka, wybory


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »