kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Małgorzata Bela w kalendarzu Pirelli
2008/10/24 0:10:00

Robiąca błyskotliwą karierę w świecie mody Małgorzata Bela jest pierwszą polską modelką, której zdjęcia zostaną zamieszczone w przyszłorocznej edycji kalendarza Pirelli. Sesja zdjęciowa z udziałem Polki i sześciu innych modelek odbyła się w maju tego roku w Afryce.

Małgorzata Bela ma już na koncie udział w kampaniach reklamowych takich marek jak Calvin Klein, Gucci, Valentino i Versace oraz zdjęcia na okładkach wielu edycji Vogue'a. Ma również za sobą epizod aktorski - wystąpiła w filmach „Ono” i „Karol. Człowiek, który został Papieżem”.

Premiera przyszłorocznej edycji słynnego kalendarza odbędzie się 20 listopada w Berlinie. Fotografie, które wykonał Peter Beard, pokazują modelki w otoczeniu egzotycznych roślin i zwierząt. Fotograf chciał w ten sposób zwrócić uwagę społeczną na nadużycia, jakich dopuszczono się na przyrodzie Afryki.


Wirtualne Media
Oprac: Adrianna Buniewicz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Afryka, Małgorzata Bela. modeling, kalendarz Pirelli


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»