kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Małgorzata Bela w kalendarzu Pirelli
2008/10/24 0:10:00

Robiąca błyskotliwą karierę w świecie mody Małgorzata Bela jest pierwszą polską modelką, której zdjęcia zostaną zamieszczone w przyszłorocznej edycji kalendarza Pirelli. Sesja zdjęciowa z udziałem Polki i sześciu innych modelek odbyła się w maju tego roku w Afryce.

Małgorzata Bela ma już na koncie udział w kampaniach reklamowych takich marek jak Calvin Klein, Gucci, Valentino i Versace oraz zdjęcia na okładkach wielu edycji Vogue'a. Ma również za sobą epizod aktorski - wystąpiła w filmach „Ono” i „Karol. Człowiek, który został Papieżem”.

Premiera przyszłorocznej edycji słynnego kalendarza odbędzie się 20 listopada w Berlinie. Fotografie, które wykonał Peter Beard, pokazują modelki w otoczeniu egzotycznych roślin i zwierząt. Fotograf chciał w ten sposób zwrócić uwagę społeczną na nadużycia, jakich dopuszczono się na przyrodzie Afryki.


Wirtualne Media
Oprac: Adrianna Buniewicz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Afryka, Małgorzata Bela. modeling, kalendarz Pirelli


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »