kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

CKM: Dziewczyna na okładkę
2007/7/22 23:50:00

W dniach 14 czerwca – 31 sierpnia stacja MTV i magazyn „CKM” poszukują „kociaków”, czyli najseksowniejszych dziewczyn.

Aby wziąć udział w akcji „CKM/MTV Most Wanted Girls” wejdź na stronę , wypełnij formularz rejestracyjny i dołącz swoje zdjęcie (koniecznie w bikini). Akcja „Dziewczyna na okładkę” trwa od 14 czerwca do 31 sierpnia. W tym czasie internauci będą mogli głosować na swoje faworytki.

Dziewczyny z największą ilością głosów otrzymają tytuł „dziewczyny tygodnia” i automatycznie zakwalifikują się do finałowego castingu. Internauci wybiorą 10 „dziewczyn tygodnia”.

Dodatkowo „CKM”, spośród wszystkich nadesłanych zdjęć, wybierze 40 dziewczyn, które również będą zaproszone do castingu. W finałowej rozgrywce znajdzie się 50 pań, które zawalczą o niezwykłą sesję w CKM. W jury konkursu zasiadają Dariusz Michalczewski, Miki Chojnacka z MTV i Piotr Młyński z „CKM”.

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: CKM, MTV, fotomodelka, kariera, konkurs, okładka


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »