kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

CKM: Dziewczyna na okładkę
2007/7/22 23:50:00

W dniach 14 czerwca – 31 sierpnia stacja MTV i magazyn „CKM” poszukują „kociaków”, czyli najseksowniejszych dziewczyn.

Aby wziąć udział w akcji „CKM/MTV Most Wanted Girls” wejdź na stronę , wypełnij formularz rejestracyjny i dołącz swoje zdjęcie (koniecznie w bikini). Akcja „Dziewczyna na okładkę” trwa od 14 czerwca do 31 sierpnia. W tym czasie internauci będą mogli głosować na swoje faworytki.

Dziewczyny z największą ilością głosów otrzymają tytuł „dziewczyny tygodnia” i automatycznie zakwalifikują się do finałowego castingu. Internauci wybiorą 10 „dziewczyn tygodnia”.

Dodatkowo „CKM”, spośród wszystkich nadesłanych zdjęć, wybierze 40 dziewczyn, które również będą zaproszone do castingu. W finałowej rozgrywce znajdzie się 50 pań, które zawalczą o niezwykłą sesję w CKM. W jury konkursu zasiadają Dariusz Michalczewski, Miki Chojnacka z MTV i Piotr Młyński z „CKM”.

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: CKM, MTV, fotomodelka, kariera, konkurs, okładka


 


 


 

Niezwykle aromatyczny, bogaty smakowo tort zadowoli zarówno miłośników klasycznych ciast jak i nie przepadających za słodkimi ciężkimi wypiekami.»