kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Miss Świata 2007
2007/11/28 0:10:00

Polsat zaprasza na relację „na żywo” z gali finałowej Wyborów Miss Świata 2007, która odbędzie się w chińskim kurorcie Sanya. Będzie to już 57. finał tego prestiżowego konkursu. W tegorocznych wyborach zobaczymy rekordową liczbę kandydatek do tytułu Miss World - aż 115 kobiet.

Polskę reprezentować będzie Miss Polski 2007 Karolina Zakrzewska. W zeszłym roku najpiękniejszą kobietą świata została Taťána Kuchařová (Czechy), która przekaże koronę swojej następczyni. O tym, kto zostanie Miss World zdecydują widzowie oraz jury. Gala finałowa zostanie zorganizowana w kompleksie Crown of Beauty Theatre (w ubiegłym roku finał konkursu Miss Świata odbył się w Warszawie). Warto dodać, że jedyną Polką, która zdobyła tytuł Miss Świata jest Aneta Kręglicka (w 1989 roku).

Miss World 2007 w Polsacie: sobota, 1 grudnia, godz. 13.00.Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Aneta Kręglicka, Karolina Zakrzewska, Miss World, Miss Świata, piękna


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»