kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Miss Świata 2007
2007/11/28 0:10:00

Polsat zaprasza na relację „na żywo” z gali finałowej Wyborów Miss Świata 2007, która odbędzie się w chińskim kurorcie Sanya. Będzie to już 57. finał tego prestiżowego konkursu. W tegorocznych wyborach zobaczymy rekordową liczbę kandydatek do tytułu Miss World - aż 115 kobiet.

Polskę reprezentować będzie Miss Polski 2007 Karolina Zakrzewska. W zeszłym roku najpiękniejszą kobietą świata została Taťána Kuchařová (Czechy), która przekaże koronę swojej następczyni. O tym, kto zostanie Miss World zdecydują widzowie oraz jury. Gala finałowa zostanie zorganizowana w kompleksie Crown of Beauty Theatre (w ubiegłym roku finał konkursu Miss Świata odbył się w Warszawie). Warto dodać, że jedyną Polką, która zdobyła tytuł Miss Świata jest Aneta Kręglicka (w 1989 roku).

Miss World 2007 w Polsacie: sobota, 1 grudnia, godz. 13.00.Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Aneta Kręglicka, Karolina Zakrzewska, Miss World, Miss Świata, piękna


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »