kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

„Got Talent” w Polsce
2008/4/20 21:50:00

„Got Talent” to nowy program stacji TVN, którego celem jest wyszukanie talentu, który zachwyci, zadziwi i wzruszy widzów oraz jury. Nagroda główna to sto tysięcy złotych.„To może być każdy z was bez względu na wiek, płeć i posiadane umiejętności. Możecie występować indywidualnie i w zespołach. Możecie śpiewać, tańczyć, żonglować, wykonywać akrobacje, ewolucje sportowe, rozśmieszać, tresować zwierzęta, wykazać się talentem, którego nikt inny nie posiada. Najważniejsze to zdobyć serca publiczności.” – zachęcają organizatorzy. Zwycięzcę programu czeka nagroda główna - 100 000 złotych oraz wiele nagród dodatkowych.

Pomysł na program powstał w Wielkiej Brytanii, ale jego pierwsza edycja miała miejsce w USA w 2006 roku. Świat oszalał wtedy na punkcie jego zwycięzcy, Terry'ego Fator'a, brzuchomówcy. Terry zdobył nie tylko sławę, ale również nagrodę w wysokości miliona dolarów. W zeszłym roku wszyscy śledzili losy Paul'a Potts'a, sprzedawcy telefonów komórkowych, który podbił serca jury i publiczności niezwykłym, operowym głosem. On nie tylko dostał pieniądze i możliwość nagrania płyty, ale także jedyną okazję do zaśpiewania dla samej Królowej.

Uczestnicy, obracając się w zakresie swoich umiejętności, w kolejnym odcinku rozwijają swój występ i rozwijają skrzydła. Muszą do siebie przekonać nie tylko srogie jury, złożone z fachowców i gwiazd, ale również publiczność.

Jeśli więc czujesz, że posiadasz talent i osobowość, którą trzeba pokazać, że potrafisz coś, czego nie potrafi robić nikt inny, już teraz zarejestruj się na stronie castingowej. Wszyscy, którzy zgłoszą się do udziału w programie będą musieli przejść przez wstępne eliminacje. Castingi w Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu, Warszawie i Katowicach wyłonią tych, którzy wystąpią w kolejnym etapie. W finale zobaczymy 9 występów. Ale tylko jeden wykonawca wygra 100 000 zł.

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: TVN, talent


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »