kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

„Got Talent” w Polsce
2008/4/20 21:50:00

„Got Talent” to nowy program stacji TVN, którego celem jest wyszukanie talentu, który zachwyci, zadziwi i wzruszy widzów oraz jury. Nagroda główna to sto tysięcy złotych.„To może być każdy z was bez względu na wiek, płeć i posiadane umiejętności. Możecie występować indywidualnie i w zespołach. Możecie śpiewać, tańczyć, żonglować, wykonywać akrobacje, ewolucje sportowe, rozśmieszać, tresować zwierzęta, wykazać się talentem, którego nikt inny nie posiada. Najważniejsze to zdobyć serca publiczności.” – zachęcają organizatorzy. Zwycięzcę programu czeka nagroda główna - 100 000 złotych oraz wiele nagród dodatkowych.

Pomysł na program powstał w Wielkiej Brytanii, ale jego pierwsza edycja miała miejsce w USA w 2006 roku. Świat oszalał wtedy na punkcie jego zwycięzcy, Terry'ego Fator'a, brzuchomówcy. Terry zdobył nie tylko sławę, ale również nagrodę w wysokości miliona dolarów. W zeszłym roku wszyscy śledzili losy Paul'a Potts'a, sprzedawcy telefonów komórkowych, który podbił serca jury i publiczności niezwykłym, operowym głosem. On nie tylko dostał pieniądze i możliwość nagrania płyty, ale także jedyną okazję do zaśpiewania dla samej Królowej.

Uczestnicy, obracając się w zakresie swoich umiejętności, w kolejnym odcinku rozwijają swój występ i rozwijają skrzydła. Muszą do siebie przekonać nie tylko srogie jury, złożone z fachowców i gwiazd, ale również publiczność.

Jeśli więc czujesz, że posiadasz talent i osobowość, którą trzeba pokazać, że potrafisz coś, czego nie potrafi robić nikt inny, już teraz zarejestruj się na stronie castingowej. Wszyscy, którzy zgłoszą się do udziału w programie będą musieli przejść przez wstępne eliminacje. Castingi w Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu, Warszawie i Katowicach wyłonią tych, którzy wystąpią w kolejnym etapie. W finale zobaczymy 9 występów. Ale tylko jeden wykonawca wygra 100 000 zł.

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: TVN, talent


 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»