kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Agata Mróz przerywa karierę
2007/3/20 12:14:47

Jedna z najlepszych polskich siatkarek Agata Mróz podjęła decyzję o przerwaniu sportowej kariery. Jej decyzja spowodowana jest poważnymi problemami zdrowotnymi. Niewykluczone bowiem, że szansą na powrót do zdrowia zawodniczki będzie przeszczep szpiku kostnego - pisze "Gazeta Wyborcza".

Agata Mróz ma świadomość, że jej stan zdrowia nie pozwala na forsowne treningi. Podkreśla, że jest w sytuacji bez wyjścia, ponieważ wyniki badań wskazują, iż jej stan jest bardzo poważny. Zawodniczka nie załamuje się jednak i liczy, że uda jej się jeszcze powrócić do sportu.

Zawodniczka dodaje, że nie może odłożyć decyzji o przerwaniu sportowej kariery.

- Moje zdrowie jest zrujnowane. Przy takich wynikach mam mniejsze szanse niż inne kobiety, by np. zajść w ciążę. Jeżeli nie przestanę grać, będzie jeszcze gorzej, a tego nie chcę. Hiszpańscy lekarze zrobili mi ostatnio badania, wzięli wycinek kości i jeśli potwierdzą diagnozę polskich medyków, jedyną szansą na powrót do zdrowia jest przeszczep szpiku kostnego - powiedziała Agata Mróz.


Polska.pl
Oprac: Izabela Okrój-Hernik

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Agata Mróz, anemia, przeszczep szpiku, siatkówka, sport


 


 


 

Niezwykle aromatyczny, bogaty smakowo tort zadowoli zarówno miłośników klasycznych ciast jak i nie przepadających za słodkimi ciężkimi wypiekami.»