kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

(Nie)Grzeczne dziewczynki i sukces zawodowy
2007/5/31 11:01:17

Jak być przebojową, odnoszącą sukcesy i cieszącą się powodzeniem kobietą w męskim świecie? Wystarczy przestać być grzeczną dziewczynką. „Grzeczne dziewczynki...” to poradniki biznesowe dla kobiet, pisane przez kobiety i z kobiecego punktu widzenia.

W serii tej ukazały się następujące pozycje:
„Grzeczne dziewczynki nie awansują. 101 błędów popełnianych przez kobiety, które nieświadomie niszczą własną karierę”
Książka przedstawia zestaw 101 zachowań, których kobiety uczą się w dzieciństwie, a które później przeszkadzają im w osiągnięciu sukcesu zawodowego. Dzięki temu poradnikowi będziesz mogła wyeliminować błędy, z których istnienia może nawet nie zdajesz sobie sprawy. Znajdziesz tu wskazówki, które będziesz mogła wykorzystać w życiu prywatnym i zawodowym.

„Grzeczne dziewczynki się nie bogacą. 75 błędów, które utrudniają kobietom osiągnięcie niezależności finansowej”
Książka pomoże odkryć, jak ogranicza Cię Twój sposób myślenia o sprawach finansowych, jak możesz przejąć kontrolę nad swoim życiem i zarabiać więcej pieniędzy, niż Ci się marzyło w najśmielszych snach. Przełamie mity, które od dziecka wmawia Ci otoczenie: że pieniądze szczęścia nie dają, że lepiej być dobrym niż bogatym, że jak będziesz ciężko pracować, to pieniądze przyjdą same.

„Grzeczne dziewczynki nie kręcą interesem. Szczere rady, otwarte rozmowy i prawdziwe historie dla zaradnych bizneswomen”
Jak to robią kobiety biznesu? Ta książka przeprowadzi Cię bezpiecznie przez pole minowe samozatrudnienia. Poradników na temat zakładania i prowadzenia własnej firmy, napisanych z męskiego punktu widzenia, jest na rynku bez liku. Ale ten pomoże Ci w realizacji marzeń, pozwalając przy tym zachować pełnię kobiecości.

„Grzeczne dziewczynki nie negocjują. Podręcznik negocjacji dla kobiet, które wiedzą, czego chcą przy stole negocjacyjnym”
To poradnik dla kobiet, które wiedzą, czego chcą przy stole negocjacyjnym. Pomoże Ci wykorzystać Twoje naturalne, kobiece moce negocjacyjne. Zapanujesz nad tymi cechami swojej osobowości, które doprowadzają mądre kobiety do zawierania głupich transakcji. Nie poświęcaj się, nie żądając niczego w zamian. Zawieraj porozumienia zadowalające wszystkich, łącznie z Tobą.Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: biznes, finanse, kariera, zatrudnienie


 


 


 

Niezwykle aromatyczny, bogaty smakowo tort zadowoli zarówno miłośników klasycznych ciast jak i nie przepadających za słodkimi ciężkimi wypiekami.»