kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Rozpoczyna się siódma polska edycja Elite Model Look
2009/2/19 19:00:00

Organizatorzy światowego konkursu Elite Model Look poszukiwać będą wyjątkowych dziewcząt, które staną przed szansą zrobienia międzynarodowej kariery w modelingu. 14 i 15 marca w 10 miastach Polski ruszają castingi do polskiej edycji konkursu.

Elite Model Look to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń w świecie modelingu. Dzięki Elite, najsłynniejszej i największej agencji modelek na świecie, międzynarodową sławę zyskały m.in. Cindy Crawford, Gisele Bundchen, Claudia Schiffer, Linda Evangelista czy Karen Mulder. Swoją szansę wykorzystały również laureatki ubiegłych polskich edycji konkursu. Zwyciężczyni sprzed trzech lat, Ania Porzuczek, obecnie pracuje w Nowym Jorku. W swojej karierze chodziła po wybiegach m.in. Paryża, Londynu, Mediolanu i Wiednia. Prezentowała kreacje takich projektantów jak Christian Lacroix, Calvin Klein czy Sonia Rykiel. W Polsce pracowała na pokazach m.in. Macieja Zienia, Evy Minge, duetu Paprocki& Brzozowski oraz Natalii Jaroszewskiej. Jest również twarzą kampanii Cropp Town. Róża Kopczyńska brała udział w pokazach tak znanych marek jak m.in. Jill Sander, Burberry i Hugo Boss. Milena Cichecka i Marta Maciejewska oprócz pracy modelki (m.in. Nowy Jork, Mediolan, Japonia) mają za sobą również debiut telewizyjny - zagrały epizody w popularnym serialu TVN „Brzydula". Dziewczęta z zeszłorocznej edycji konkursu również rozpoczęły swoją przygodę z modelingiem. Patrycja Marciniak obecnie przebywa na kontrakcie w Japonii, a Marta Kapitkowska, Paulina Marciniak i Wioletta Głowacka mają już za sobą pierwsze sesje i pokazy.Podobnie jak w latach ubiegłych, laureatki polskiej edycji Elite Model Look 2009 wyłonione zostaną spośród kilku tysięcy kandydatek. Oprócz możliwości rozpoczęcia kariery w świecie mody, zwyciężczynie polskiej edycji wezmą udział w światowym finale konkursu, gdzie nagrodą główną jest kontrakt o łącznej sumie 1 miliona euro oraz nawiązanie 3-letniej współpracy z Agencją Elite. W konkursie Elite Model Look 2009 mogą wziąć udział dziewczęta w wieku 14-25 lat. Konkurs składa się z trzech etapów: castingów, półfinałów/finałów regionalnych oraz gali finałowej, podczas której zwyciężczynię wybierze specjalnie dobrane jury. Do gali finalistki przygotowywać się będą w Elite Model School -zgrupowaniu, które da im szansę na poznanie tajników pracy modelki i naukę pod okiem specjalistów z branży. Castingi do konkursu odbędą się już 14 i 15 marca w 10 miastach Polski: Warszawie, Łodzi, Krakowie, Chorzowie, Wrocławiu, Gdańsku, Szczecinie, Bydgoszczy, Lublinie i Białymstoku.
Szczegółowe informacje o konkursie, zasady uczestnictwa oraz wskazówki dla kandydatek znajdują się na .


()
Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: casting, kariera modelki, modeling, modelki, polska edycja Elite Model Look


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»