kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Rusza szósta polska edycja Elite Model Look
2008/3/10 13:10:00

Już w połowie marca (15 i 16) Carrefour Polska zaprasza wszystkie polskie dziewczęta na casting do międzynarodowego Konkursu Elite Model Look 2008. W 10 miastach w Polsce będą miały szansę sprawdzić, czy czeka je kariera Lindy Evangelisty.

Rozpoczynają się przygotowania do organizacji największego i najbardziej znanego konkursu w świecie mody - Elite Model Look. Na świecie sławę temu konkursowi zawdzięczają takie top modelki jak: Linda Evangelista, Cindy Crawford, Naomi Campbell, czy Natalia Semanova. W Polsce konkurs jest organizowany po raz szósty, a już po raz czwarty odbywać się będzie w centrach handlowych związanych z grupą Carrefour. „Niezmiernie cieszymy się, iż w tym roku również spotkamy się z tysiącami młodych dziewcząt marzących o karierze modelki. Od lat pomagamy dziewczynom w wydobyciu atutów własnej osobowości i urody. Dzięki Elite Model Look stwarzamy odpowiednie warunki - uczymy ich wiary w siebie i własne możliwości, jednocześnie udowadniając, że przy wysiłku i ciężkiej pracy można osiągnąć wszystko. Polki to piękne kobiety i wiele młodych dziewcząt ma szansę na międzynarodową karierę. Co roku stajemy przed bardzo trudną decyzją – które z tylu dziewcząt zakwalifikować do ścisłego finału” - mówi Agnieszka Stańczyk-Małecka, dyrektor konkursu w Polsce.
Konkurs Elite Model Look 2008 przebiegać będzie według ustalonego harmonogramu - rozgrywać się będzie w trzech etapach: począwszy od castingów, półfinałów i finałów regionalnych poprzez ogólnopolskie zgrupowanie do wielkiego finału, który odbędzie się w Warszawie.
Osobisty udział w castingu jest jedyną możliwością wzięcia udziału w konkursie. Nie trzeba zgłaszać się wcześniej, należy po prostu odwiedzić centrum handlowe. Nagrodą główną Elite Model Look 2008 jest kontrakt o łącznej sumie miliona Euro oraz nawiązanie 3-letniej współpracy z renomowanymi domami mody.Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Elite Model Look, kariera, modelki


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»