kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Cykl konferencji "Sukces Pisany Szminką"
2009/4/21 12:50:00

23 kwietnia rusza cykl konferencji o tematyce biznesowej dla kobiet pt. „Sukces Pisany Szminką". Inspiratorką jest Olga Kozierowska (Radio PiN), autorka cyklu audycji pod tym samym tytułem. „Sukces Pisany Szminką" to cykl siedmiu konferencji, które odbywać się będą co miesiąc, w czwartki, w warszawskim Klubie Maska.

Ich wyjątkowość polegać będzie na połączeniu merytorycznej części spotkań z networkingową i rozrywkową. Elementem charakterystycznym dla każdej z konferencji będzie wywiad z gościem specjalnym - znaną i odnoszącą sukcesy kobietą wielkiego formatu. Każda z konferencji z cyklu "Sukces Pisany Szminką" poświęcona będzie udoskonalaniu kompetencji biznesowych, których nabycie zdecydowanie ułatwia osiąganie sukcesów w świecie w dalszym ciągu zdominowanym przez mężczyzn... A będą to m.in.: negocjacje, przywództwo strategiczne, zarządzanie zmianą, siła perswazji, komunikacja, zarządzanie projektowe.

- Kobiety odgrywają coraz ważniejszą rolę w świecie biznesu i polityki, jednakże nie są wystarczająco widoczne i promowane jako eksperci. Inicjatywami takimi jak biznesowa audycja dla kobiet "Sukces Pisany Szminką" oraz cykl konferencji pod tym samym tytułem chcemy wspierać przedsiębiorczość kobiet i pokazywać przykłady ich sukcesów - mówi Olga Kozierowska, Radio PiN.


()
Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: bizneswoman, kobiety biznesu, konferencja dla kobiet, szkolenie biznesowe


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »